Plakat WSIS Forum 2018

Zagłosuj na #kodujzUKE w konkursie WSIS Prizes 2018

Nasze wysiłki zostały docenione na międzynarodowym forum. #kodujzUKE zostało nominowane w kategorii Capacity building(rozwój kompetencji cyfrowych) w konkursie WSIS Prizes 2018 organizowanym przez ITU – agendę ONZ zajmującą się sprawami telekomunikacji na świecie.

Trwa właśnie głosowanie na stronie ITU. Zachęcamy do wsparcia naszego projektu. Każdy oddany głos zwiększa naszą szansę na wyróżnienie. Prezentacja projektu na forum międzynarodowym, pomoże nam go rozwijać i udoskonalać, co umożliwi nam organizację jeszcze ciekawszych zajęć.

Instrukcja głosowania

Aby oddać głos, należy zarejestrować się na stronie ITU i wskazać swoich faworytów we wszystkich kategoriach konkursowych. Głosowanie trwa do 18 lutego, do godz. 23:00. 

Celem #kodujzUKE jest pokazanie młodym ludziom potencjału i możliwości, jakie wiążą się z umiejętnościami programistycznymi. W trakcie ponad 30 spotkań przeszkoliliśmy już 700 dzieci, a to nie jest nasze ostatnie słowo. W tym roku planujemy przeprowadzić warsztaty dla prawie 2 tys. najmłodszych.