Logo WSIS Forum

Do 10 lutego można głosować na projekt UKE nominowany do WSIS Prizes 2019

Tylko do 10 lutego można zagłosować na nasz projekt w tegorocznej edycji organizowanej przez ITU WSIS Prizes 2019 „Cyfrowa dostępność dla wszystkich!”. Zachęcamy do wsparcia!

Nasz projekt, nominowany w kategorii „Enabling environment”, skupia się na dostępności usług telekomunikacyjnych i pocztowych dla osób o szczególnych potrzebach. W ramach programu  „Cyfrowa dostępność dla wszystkich” realizujemy co roku monitoring stron, aplikacji i punktów obsługi dostawców usług telekomunikacyjnych i pocztowych pod kątem dostępności, a także promocję dobrych praktyk, skierowaną do dostawców oraz konsumentów.

Prowadzimy też kampanie edukacyjne, skierowane do osób z niepełnosprawnościami: zajęcia z kodowania dla dzieci Głuchych (prowadzone w Polskim Języku Migowym) oraz dzieci z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi.

Aby oddać głos, należy się zarejestrować na stronie konkursu i wskazać swoich faworytów we wszystkich kategoriach. Projekt UKE znajdziecie w kategorii 6. Szczegóły znajdziecie w załączniku.