Do 10 lutego można głosować na projekt UKE nominowany do WSIS Prizes 2019

Do 10 lutego można głosować na projekt UKE nominowany do WSIS Prizes 2019

Tylko do 10 lutego można zagłosować na nasz projekt w tegorocznej edycji organizowanej przez ITU WSIS Prizes 2019 „Cyfrowa dostępność dla wszystkich!”. Zachęcamy do wsparcia!

Nasz projekt, nominowany w kategorii „Enabling environment”, skupia się na dostępności usług telekomunikacyjnych i pocztowych dla osób o szczególnych potrzebach. W ramach programu  „Cyfrowa dostępność dla wszystkich” realizujemy co roku monitoring stron, aplikacji i punktów obsługi dostawców usług telekomunikacyjnych i pocztowych pod kątem dostępności, a także promocję dobrych praktyk, skierowaną do dostawców oraz konsumentów.

Prowadzimy też kampanie edukacyjne, skierowane do osób z niepełnosprawnościami: zajęcia z kodowania dla dzieci Głuchych (prowadzone w Polskim Języku Migowym) oraz dzieci z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi.

Aby oddać głos, należy się zarejestrować na stronie konkursu i wskazać swoich faworytów we wszystkich kategoriach. Projekt UKE znajdziecie w kategorii 6. Szczegóły znajdziecie w załączniku.