Wyniki konsultacji - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Konsultacje > Wyniki konsultacji
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2017-11-23
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla województwa lubelskiego
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla województwa lubelskiego

W dniach 20 października – 19 listopada 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez województwo lubelskie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 175 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia tej usługi.

2017-11-23
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla gminy Brańsk
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Gminy Brańsk

W dniach 20 października – 19 listopada 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę wiejską Brańsk usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 50 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia tej usługi.

2017-11-23
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla gminy Kędzierzyn-Koźle
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy Kędzierzyn-Koźle

W dniach 19 października – 18 listopada 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Kędzierzyn-Koźle usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 6 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia tej usługi.

2017-11-23
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla I.S.P. Jerzy Polek
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla I.S.P. Jerzy Polek

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu I.S.P. Jerzy Polek z siedzibą w Sandomierzu do nieruchomości, w tym budynków znajdujących się w zasobach Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Sandomierzu (dalej „Spółdzielnia”), w celu wykonania infrastruktury telekomunikacyjnej w technologii FTTH.

2017-11-21
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom Paweł Ciągło
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom Paweł Ciągło

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego w sprawie projektu decyzji Prezesa UKE: ustalającej warunki, na podstawie których Paweł Ciągło prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Itekom Paweł Ciągło może wykorzystać instalację telekomunikacyjną budynku przy ul. Swojczyckiej  38 we Wrocławiu oraz odmawiającej ustalenia warunków dostępu Itekom do ww. budynku polegającego na zapewnieniu możliwości wykonania bezprzewodowego przyłącza telekomunikacyjnego.

2017-11-21
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Kol-Net
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Kol-Net

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji w sprawie zmiany „Umowy na rozprowadzenie i eksploatację instalacji internetowej”, zawartej w dniu 1 sierpnia 2009 r., zmienionej aneksem nr 1/2014 z dnia 1 stycznia 2014 r., pomiędzy KOL-NET s.c. Kinga Wolska, Marta Wykpisza a Spółdzielnią Mieszkaniową w Kole.

2017-11-17
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projeku decyzji dla Multimedia Polska-Południe S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska-Południe S.A. z siedzibą w Gdyni do budynków położonych w Sanoku przy: ul. Cegielnianej 14, 16, 18, 20, 22, ul. Sadowej 13, 15, 15A, 18, ul. Jana Pawła II 35A, ul. Sierakowskiego 5, 7, ul. Daszyńskiego 2, 3, ul. Dworcowej 1 oraz do nieruchomości, na których te budynki są posadowione, w celu zapewnienia telekomunikacji w w/w budynkach.

2017-11-15
wyniki konsultacji
Wyniki postępowania konsultacyjnego – regulacja rynku transmisji telewizyjnych

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie regulacji rynku transmisji telewizyjnych.

2017-11-15
wyniki konsultacji
Wyniki postępowania konsultacyjnego – regulacja rynku transmisji radiofonicznych

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie regulacji rynku transmisji radiofonicznych.

2017-11-13
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla I.S.P. Jerzy Polek

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu I.S.P. Jerzy Polek z siedzibą w Sandomierzu do stanowiącej jego własność infrastruktury znajdującej się w zasobach mieszkaniowych Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Sandomierzu.

2017-11-09
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla CZARNET

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE zmieniającej umowy pomiędzy CZARNET K. Szymura, A. Owczarek sp. j. a Spółdzielnią Mieszkaniową „Karlik” z siedzibą w Czerwionka-Leszczyny.

2017-11-09
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości i budynków Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej ,,Energetyk” we Wrocławiu, w celu zapewnienia telekomunikacji.

2017-11-08
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Gminy Środa Wielkopolska

W dniach 3 października – 2 listopada 2017 r. Prezes UKE przeprowadził  postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz 30 gospodarstwom domowym i w 15 jednostkach organizacyjnych jej podległych w zakresie realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Środa Wielkopolska”.

2017-11-07
decyzja
Decyzja Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

3 listopada 2017 r. Prezes UKE wydał decyzję ustalającą warunki dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości i budynków zarządzanych przez Zakład Wielobranżowy „LUB-KOM” sp. z o. o. w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji.

2017-11-06
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego w sprawie projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Lublinie przy ul. Samsonowicza 27.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie