ZGŁOSZENIA W KONKURSIE WSIS PROJECT PRIZES 2018 - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > ZGŁOSZENIA W KONKURSIE WSIS PROJECT PRIZES 2018
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

ZGŁOSZENIA W KONKURSIE WSIS PROJECT PRIZES 2018


2017-09-25
ZGŁOSZENIA W KONKURSIE WSIS PROJECT PRIZES 2018
Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) ogłosił nabór na projekty w ramach kolejnej edycji konkursu „WSIS Project Prizes”, w którym przyznawane są nagrody w 18. kategoriach za realizację przedsięwzięć i inicjatyw wdrażających postanowienia Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego (WSIS).

 

WSIS Prizes to prestiżowy międzynarodowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych światowych projektów w obszarze wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w poszczególnych dziedzinach funkcjonowania społeczeństwa informacyjnego.  Jest odpowiedzią na wnioski zainteresowanych stron zaangażowanych w ten proces aby stworzyć skuteczny mechanizm oceny i uznania dla osiągnięć jednostek, rządów, instytucji badawczych czy firm z sektora prywatnego wykorzystujących nowe technologie informacyjno – komunikacyjne (ICT) w celach zrównoważonego rozwoju.

Zgłoszenia projektów powinny być dokonane w terminie do 2 stycznia 2018 r.  poprzez stronę internetową konkursu, na której znajdują się również zasady nadsyłania projektów, opis poszczególnych etapów oraz kryteria nominacji.

Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych podmiotów, w tym reprezentujących administrację, sektor prywatny, organizacje międzynarodowe i regionalne, przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego czy instytucje naukowe. Kategorie konkursu są powiązane z 11 liniami Działania WSIS określonymi w Genewskim Planie Działania (Geneva Plan of Action) oraz Agendą na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju ONZ (2030 Agenda for Sustainable Development (Res. A/70/1).

Publiczne ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach odbędzie w trakcie konferencji WSIS Forum 2018 w Genewie w dniach 19-23 marca 2018.

Szczegółowe informacje na temat poprzednich edycji tego konkursu dostępne są na stronie internetowej projektu:
- za rok 2017
- za rok 2016
- za rok 2015
- za rok 2014
- za rok 2013
- za rok 2012


Autor informacji: (Marta Mętrak) / (2017-09-25)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-25 12:43)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-25 16:18)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie