Wyniki konsultacji projektu decyzji dla powiatu lubaczowskiego - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji projektu decyzji dla powiatu lubaczowskiego
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji projektu decyzji dla powiatu lubaczowskiego


2017-03-20
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez powiat lubaczowski usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

W dniach 15 lutego – 17 marca 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez powiat lubaczowski (dalej „powiat”) usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat 200 gospodarstwom domowym oraz 4 jednostkom organizacyjnym podległym powiatowi w ramach realizowanego projektu pn. ePrzyspieszenie w powiecie lubaczowskim, a także określającej zakres i warunki świadczenia przez powiat usługi dostępu do Internetu.

W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pismem z dnia 24 lutego 2017 r.

Stanowisko to zostało włączone do akt postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-03-20)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-03-20 14:00)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-03-20 16:08)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie