Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.


2017-01-10
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości przy ul. Szafirowej 23 w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu do nieruchomości przy ul. Agatowej 11, 12, 17, 19 i Gościnnej 26 w Lublinie.

 

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji:

 1. ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości (dalej "Nieruchomość”) w tym do posadowionego na Nieruchomości budynku (dalej „Budynek”) Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Szafirowej 23 w Lublinie,  w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynku;
 2. umarzającej postępowanie w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do Nieruchomości, w tym do posadowionych na Nieruchomości budynków: Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 11 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 13 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej  ul. Agatowa 17 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Agatowa 19 w Lublinie, Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Gościnna 26 w Lublinie, w celu zapewnienia telekomunikacji w ww. budynkach.

W dniach 28 listopada 2016 r. – 28 grudnia 2016 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (dalej „Prezes UKE”) przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w powyższej sprawie.

W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE nie wpłynęły żadne stanowiska konsultacyjne.

Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-1-10)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-01-11 11:55)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-02-16 11:01)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie