Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Multimedia Polska - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Multimedia Polska
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Multimedia Polska


2017-03-16
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. do nieruchomości w celu zapewnienia telekomunikacji.

 

Wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Metalowców 7, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w w/w budynku.

W dniach 10 lutego 2017 r. – 13 marca 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w powyższej sprawie.

W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko złożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, pismem z dnia 24 lutego 2017 r.

Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza czyż-Trzcianowska) / (2017-03-16)
Udostępnienie informacji: (Monika Radecka) / (2017-03-16 14:51)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-03-16 14:51)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie