Wyniki konsultacji projektu decyzji dla ISTS sp. z o.o. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji projektu decyzji dla ISTS sp. z o.o.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji projektu decyzji dla ISTS sp. z o.o.


2017-09-11
wyniki konsultacji
Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla ISTS sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (dalej „ISTS”) do nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Masarskiej 13 (dalej „Nieruchomości”), w tym do budynku posadowionego na tej Nieruchomości (dalej „Budynek”).

 

W dniach 24 lipca 2017 r. – 23 sierpnia 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (dalej „Prezes UKE”) przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie.

W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko złożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyrażone w piśmie z dnia
1 sierpnia 2017 r.

Stanowisko zostało włączone do akt prowadzonego postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.

Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-09-11)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-11 15:10)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-11 15:15)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie