Wyniki konsultacji projektu decyzji dla gminy Ornontowice - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji projektu decyzji dla gminy Ornontowice
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji projektu decyzji dla gminy Ornontowice


2017-03-20
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Ornontowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

W dniach 16 lutego – 18 marca 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Ornontowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 8 hotspotów oraz w zakresie realizacji projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion w Gminie Ornontowice”.

W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pismem z dnia 7 marca 2017 r.

Stanowisko to zostało włączone do akt postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-03-20)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-03-20 13:53)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-03-20 16:08)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie