Wyniki konsultacji decyzji dla UPC Polska - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji decyzji dla UPC Polska
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji decyzji dla UPC Polska


2017-01-05
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji Prezresa UKE ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Mickiewicza 63 w Warszawie, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 

Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Mickiewicza 63, znajdującej się w użytkowaniu wieczystym ,,Megadex Development” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w tym do budynku posadowionego na Nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji.
 
W dniach 5 grudnia 2016 r. – 4 stycznia 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej w sprawie.

W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko złożone przez UPC pismem z dnia 16 grudnia 2016 r.

Stanowisko zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie są przedmiotem analizy Prezesa UKE, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w decyzji administracyjnej.
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza czyż-Trzcianowska) / (2017-01-05)
Udostępnienie informacji: (Monika Radecka) / (2017-01-05 16:13)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-02-16 11:01)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie