Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Miasto Olsztyn - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Miasto Olsztyn
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Miasto Olsztyn


2017-07-11
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Olsztyn usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

Prezes UKE przeprowadził w dniach 6 czerwca – 6 lipca 2017 r. postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Olsztyn (dalej „Gmina”) usługi bezpłatnego dostępu do Internetu za pomocą sieci przewodowej, wybudowanej w ramach realizowanych przez Gminę projektów pn. „Budowa infrastruktury sieci miejskiej obejmującej jednostki publiczne na terenie miasta Olsztyn” i „Rozbudowa infrastruktury sieci miejskiej obejmującej jednostki publiczne na terenie miasta Olsztyn”, 154 jednostkom organizacyjnym podległym Gminie oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę usługi dostępu do Internetu. W ramach postępowania konsultacyjnego do Prezesa UKE wpłynęło stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 23 czerwca 2017 r. Stanowisko to zostało włączone do akt postępowania i jest analizowane, co znajdzie odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-07-11)
Udostępnienie informacji: (Martin Stysiak) / (2017-07-11 12:11)
Ostatnia zmiana: (Martin Stysiak) / (2017-07-11 12:11)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie