Wyniki konsultacji decyzji dla gminy Kąty Wrocławskie - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Wyniki konsultacji decyzji dla gminy Kąty Wrocławskie
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji decyzji dla gminy Kąty Wrocławskie


2017-03-17
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Kąty Wrocławskie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

W dniach 13 luty – 15 marca 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Kąty Wrocławskie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą 1 hotspotu oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez gminę Kąty Wrocławskie usługi dostępu do Internetu.

W ramach przedmiotowego postępowania konsultacyjnego do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wpłynęło w dniu 28 lutego 2017 r. stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 21 lutego 2017 r.

Stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zostało włączone do akt toczącego się postępowania i obecnie jest przedmiotem analizy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w ostatecznej decyzji administracyjnej.
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-03-17)
Udostępnienie informacji: (Monika Radecka) / (2017-03-17 13:31)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-03-17 13:30)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie