Wyniki konsultacji - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Konsultacje > Wyniki konsultacji
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2017-07-20
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Multimedia Polska S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Żeromskiego 4, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w w/w budynku.

2017-07-20
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Multimedia Polska S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Siedlanowskiego 10, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w w/w budynku.

2017-07-18
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Miasta Rybnik

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE zminiającej w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Rybnik usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-18
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Shentel Network sp. z o.o.

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej (dalej „Prezes UKE”) w sprawie dostępu Shentel Network sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie do nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 35-44.

2017-07-18
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. do nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Pielęgniarek 5, w celu zapewnienia telekomunikacji.

2017-07-11
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Miasto Olsztyn

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Olsztyn usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-07
Wyniki konsultacji
Konsultacje projektu decyzji dla JaworNet

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na dostęp dla JaworNet do nieruchomości położonych w Rypinie, w celu zapewnienia telekomunikacji.

2017-07-06
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Powiatu Gryfickiego

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Powiat Gryficki usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-06
Wyniki
Wyniki konsultacji dla Gminy Sieraków

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Sieraków usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-06
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Gminy Stanisławów

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Stanisławów usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-06
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla gminy Walim

W dniach 1 czerwca – 1 lipca 2017 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej zmieniającej w części decyzję Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 16 września 2015 r., znak: DDRT-WWS-6172-60/14(20), w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę Walim usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-07-06
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.

Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji DHRT.WWM.6171.145.2016 ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonych w Katowicach, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach, zarządzanych przez Katowicką Spółdzielnię Mieszkaniową z siedzibą w Katowicach, w celu zapewnienia telekomunikacji w tych budynkach.

2017-07-05
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Orange Polska S.A.

Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości położonej w Lublinie przy ul. Kwiatów Polnych 14, w celu zapewnienia telekomunikacji oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu do nieruchomości położonych w Lublinie przy ul. Kwiatów Polnych 16, ul. Karola Lipińskiego 7, ul. Klemensa Junoszy 41 oraz ul. Irysowej 10.

2017-07-03
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Multimedia Polska S.A.

Wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 10, w celu zapewnienia telekomunikacji.

2017-07-03
wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Multimedia Polska S.A.

Wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 6, w celu zapewnienia telekomunikacji.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie