Wydarzenia objęte patronatem Prezesa UKE - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Informacje ogólne > Patronaty UKE > Wydarzenia objęte patronatem Prezesa UKE
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wydarzenia objęte patronatem Prezesa UKE

2017-01-30
Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów
XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Prezes UKE objął patronatem honorowym XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, które odbędzie się 28-29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

2017-01-30
Sieci Szerokopasmowe
X Konferencja Sieci Szerokopasmowe

Prezes UKE objął patronatem honorowym X Konferencję Sieci Szerokopasmowe, która odbędzie się 29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

2017-01-11
Dzień Bezpiecznego Internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu pod patronatem Prezesa UKE

Prezes UKE objął patronatem honorowym Dzień Bezpiecznego Internetu, organizowany 7 lutego 2017 r. przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

2017-01-10
Hackathon MapTheGap!
Hackathon "Map The Gap!" pod patronatem Prezesa UKE

Prezes UKE objął patronatem honorowym pierwszą edycję Wielkich Wyzwań Programistycznych: „Map the Gap”!, która odbędzie się w dniach 16-17 lutego w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) w Warszawie.

2016-10-10
UKE
UKE na Konferencji MEDIAKOM 2016

Pod honorowym patronatem Prezesa UKE, na konferencji zorganizowanej przez Zarząd Związku Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji MEDIAKOM, spotkali się przedstawiciele operatorów, dostawców i nadawców programów.

2016-09-05
logo RadioEXPO
Urząd Komunikacji Elektronicznej objął patronat honorowy nad RadioEXPO 2016

Urząd Komunikacji Elektronicznej objął patronat honorowy nad tegoroczną edycją Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji Profesjonalnej - RadioEXPO 2016, która odbędzie się 6 października 2016 roku w warszawskim hotelu Gromada „Airport”.

2016-08-10
WEiSE
Patronat Prezesa UKE nad Seminarium "Wirtualne Elektrownie i Spółdzielnie Energetyczne w Polsce"

Prezes UKE objął swym patronatem Seminarium "Wirtualne Elektrownie i Spółdzielnie Energetyczne w Polsce" - 29 września 2016 r.

2016-05-16
Konferencja IAB Patronat
Prezes UKE objął honorowym patronatem jubileuszową edycję Forum IAB

8-9 czerwca w Multikina Złote Tarasy odbędzie się 10., jubileuszową edycję Forum IAB – jedną z największych konferencji poświęconych digital marketingowi, organizowaną przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

2016-01-08
XVI Sympozjum
Siła technologii siłą mediów

Problematyka telekomunikacji i mediów już po raz szesnasty zostanie podjęta przez kluczowych przedstawicieli tych branż podczas Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów 30 i 31 marca 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A.

2015-10-15
plakat_KONFERENCJI_small
I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: "Przemiany w polskim sektorze pocztowym"

Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych UŁ zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: "Przemiany w polskim sektorze pocztowym", która odbędzie się 9 grudnia 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Patronat honorowy nad konferencją sprawuje Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2015-06-16
Finał konkursu Diversity 2015
Finał konkursu DIVERSITY 2015

Zmęczenie, skupienie, śmiech, strach, rywalizacja, emocje, spalone silniki i zasilacze, smutek przegranych, radość zwycięzców, wspaniała zabawa. Tak w kilku słowach można opisać XIV finał konkursu Diversity – walk robotów w Mini-Sumo, który odbył się w dniach 11-12 czerwca 2015 roku w Krakowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj oraz Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak.

2015-06-16
konkurs ITELEC
Mistrzowie Prawa Nowych Technologii wyłonieni przez ELSA Poland i DLA Piper

We wtorek, 26 maja 2015 r., w siedzibie Kancelarii DLA Piper w Warszawie, odbył się finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ITelect, skierowanego do studentów IV i V roku prawa, zainteresowanych nowymi, szybko rozwijającymi się dziedzinami, takimi jak prawo własności intelektualnej, prawo nowych technologii (IT) czy prawo telekomunikacyjne.

2015-05-19
konkurs ITELEC
Konkurs dla studentów prawa z obszaru teleinformatyki

„ITele©t” jest jednym z najmłodszych konkursów ogólnopolskich realizowanych przez ELSA Poland przy współpracy z kancelarią DLA Piper. Jest on adresowany jest do studentów IV i V roku prawa, którzy interesują się nowymi, szybko rozwijającymi się dziedzinami, takimi jak prawo własności intelektualnej, prawo nowych technologii (IT) czy prawo telekomunikacyjne.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie