Kontakty międzynarodowe UKE w 2017 r. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Sprawy międzynarodowe > Aktywność międzynarodowa UKE > Kontakty międzynarodowe UKE w 2017 r.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Kontakty międzynarodowe UKE w 2017 r.

Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-01-27 12:48)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-01-27 12:47)
2017-05-19
Spotkanie z delegacją z Mołdawi
Cyfryzacja telewizji naziemnej tematem spotkania CCA i UKE

Polskie doświadczenia z procesu cyfryzacji telewizji naziemnej i roli Prezesa UKE w tym procesie były tematem spotkania z przedstawicielami mołdawskiej Audiowizualnej Rady Koordynacyjnej (CCA), które odbyło się 16 maja 2017 r.

2017-02-08
1
Przedstawiciele Grupy Wyszehradzkiej o przyszłości rynku telekomunikacji

Przyszłość europejskiego rynku łączności elektronicznej była głównym tematem spotkania wiceministrów ds. cyfryzacji i szefów urzędów regulacyjnych rynku łączności elektronicznej z Czech, Węgier, Słowacji i Polski. Spotkanie z inicjatywy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej odbyło się 6 lutego br. w Warszawie, w ramach trwającego obecnie przewodnictwa Polski w Grupie Wyszehradzkiej (V4). Polskę reprezentowali Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji Marek Zagórski oraz Prezes UKE Marcin Cichy.

2017-01-27
Prezes UKE Marcin Cichy i Dyrektor Generalny Nkom Torstein Olsen
Regulatorzy z Norwegii i Polski podpisali Memorandum o porozumieniu

Zespół UKE złożył wizytę w Norweskim Urzędzie ds. Łączności (Nkom) w Lillesand.  W trakcie spotkania, które odbyło się 26 stycznia 2017 r. Prezes UKE Marcin Cichy i Dyrektor Generalny Nkom Torstein Olsen podpisali Memorandum o porozumieniu, które będzie podstawą do dalszej współpracy pomiędzy regulatorami.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie