Konsultacje projeku decyzji Prezesa UKE dla Interkar Komputer - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projeku decyzji Prezesa UKE dla Interkar Komputer
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projeku decyzji Prezesa UKE dla Interkar Komputer


2017-09-13
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Interkar Komputer
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie zmiany umowy, zawartej pomiędzy Karolem Dziecielskim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Interkar Komputer – Serwis Karol Dziecielski a Spółdzielnią Mieszkaniową w Redzie.

 

Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji zmiany „Umowy w sprawie wykonania i eksploatacji instalacji lokatorskich w zasobach mieszkaniowych w Redzie” (dalej „Umowa”), zawartej w dniu 13 października 2014 r. pomiędzy Karolem Dziecielskim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Interkar Komputer – Serwis Karol Dziecielski (dalej „Operator”) a Spółdzielnią Mieszkaniową w Redzie (dalej „Spółdzielnia”), poprzez dostosowanie postanowień Umowy do treści powszechnie obowiązujących przepisów ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, tj. w zakresie zniesienia przewidzianej
w Umowie odpłatności za dostęp do nieruchomości i budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji,

W projekcie decyzji Prezes UKE usunął z Umowy opłaty za dostęp do budynków Spółdzielni, jednocześnie zobowiązując Operatora do pokrycia kosztów jakie ponosi Spółdzielnia w związku z działalnością Operatora na zasobach Spółdzielni w postaci, w szczególności, kosztów energii elektrycznej zużytej przez Operatora.

Obwieszczenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 143.  

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-09-13)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-13 12:20)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-13 12:24)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie