Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.


2017-09-12
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.
Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości, w tym do budynków znajdujących się w zasobach SM Piast położonych we Wrocławiu.

 

Zgodnie z projektem decyzji, Orange Polska S.A. jest uprawniona do:
1)    wykonania instalacji telekomunikacyjnych budynków,
2)    wykonania przyłączy telekomunikacyjnych do budynków, w szczególności poprzez doprowadzenie do punktów styku linii kablowych światłowodowych,
3)    utrzymywania, eksploatacji, konserwacji, remontu i usuwania awarii urządzeń wchodzących w skład instalacji telekomunikacyjnych budynków oraz przyłączy telekomunikacyjnych do budynków.

Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Prezesa UKE pod pozycją nr 141.

Jednocześnie Prezes UKE informuje, że postępowanie konsultacyjne ogłoszone komunikatem z dnia 8 września 2017 r. nie zostało wszczęte z uwagi na fakt, iż w obwieszczeniu ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Prezesa UKE omyłkowo nie wskazano daty rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego.

Zgodnie bowiem z art. 16 ust. 1 Pt Prezes UKE ogłaszając rozpoczęcie postępowania konsultacyjnego wskazuje termin postępowania konsultacyjnego, który stanowi merytoryczną część ogłoszenia, w związku z czym nie podlega on sprostowaniu, o którym mowa art. 17 ust. 1  ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1523).
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-09-12)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-12 12:53)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-12 12:52)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie