Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. z o.o. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. z o.o.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. z o.o.


2017-09-01
Konsultacje projektu
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dostępu dla Itekom sp. z o.o. do nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej „Osiedle Sosnowe” oraz do i budynków przy: ul. Skowronkowej 30, 32 i ul. Skowronkowej 34, 36.

 

Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej  warunki, na podstawie której Itekom sp. z o.o. z siedzibą w Kiełczowie może wykonać przyłącza telekomunikacyjne do Budynków.

Zgodnie z projektem decyzji, Itekom sp. z o.o. z siedzibą w Kiełczowie jest uprawniony do:
 1. wykonania radiowych przyłączy telekomunikacyjnych,
 2. korzystania z punktów styku poprzez połączenie wybudowanych w ramach realizacji postanowień decyzji przyłączy telekomunikacyjnych,
 3. utrzymywania, eksploatacji, konserwacji, remontu i usuwania awarii urządzeń wchodzących w skład przyłączy telekomunikacyjnych doprowadzonych do punktów styku.
Obwieszczenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 139.

Prezes UKE informuje, że postępowanie konsultacyjne ogłoszone niniejszym komunikatem nie zostało wszczęte z uwagi na fakt, iż w obwieszczeniu ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Prezesa UKE omyłkowo nie wskazano daty rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego. Zgodnie bowiem z art. 16 ust. 1 Pt Prezes UKE ogłaszając rozpoczęcie postępowania konsultacyjnego wskazuje termin postępowania konsultacyjnego, który stanowi merytoryczną część ogłoszenia, w związku z czym nie podlega on sprostowaniu, o którym mowa art. 17 ust. 1  ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1523).

Prezes UKE rozpoczął to postępowanie konsultacyjne 13 września 2017 r. 

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-09-01)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-01 15:30)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-13 16:29)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie