Konsultacje projektu decyzji o dostępie dla Orange Polska S.A. do nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji o dostępie dla Orange Polska S.A. do nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji o dostępie dla Orange Polska S.A. do nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim


2017-09-13
Konsultacje projektu decyzji o dostępie dla Orange Polska S.A.
Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki, na podstawie których Operator jest uprawniony do doprowadzenia do budynków przyłączy telekomunikacyjnych oraz wykonania światłowodowych instalacji telekomunikacyjnych w tych budynkach.

 

Zgodnie z projektem decyzji Operator jest uprawniony do:
1)    wykonania instalacji telekomunikacyjnych budynków,
2)    wykonania przyłączy telekomunikacyjnych,
3)    utrzymywania, eksploatacji, konserwowania, remontowania i usuwania awarii elementów instalacji telekomunikacyjnych budynków oraz przyłączy telekomunikacyjnych.

Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją 146.

Jednocześnie Prezes UKE informuje, że postępowanie konsultacyjne ogłoszone komunikatem z dnia 25 sierpnia 2017 r. nie zostało wszczęte z uwagi na fakt, iż w obwieszczeniu ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Prezesa UKE omyłkowo nie wskazano daty rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego.

Zgodnie bowiem z art. 16 ust. 1 Pt Prezes UKE ogłaszając rozpoczęcie postępowania konsultacyjnego wskazuje termin postępowania konsultacyjnego, który stanowi merytoryczną część ogłoszenia, w związku z czym nie podlega on sprostowaniu, o którym mowa art. 17 ust. 1  ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1523).

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-09-13)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-09-13 16:15)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-09-13 16:14)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie