Konsultacje projektu decyzji dla UPC Polska - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji dla UPC Polska
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji dla UPC Polska


2017-01-10
konsultacje
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE, ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. do nieruchomości przy ul. Świętojerskiej w Warszawie, oznaczonych numerami porządkowymi 3/5A i 5/7.

 

Z dniem 10 stycznia 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonych w Warszawie przy ul. Świętojerskiej, w tym  do posadowionych na tych nieruchomościach budynków oznaczonych numerami porządkowymi 3/5A i 5/7, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE”, (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 219.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej  w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonych w Warszawie  przy ul. Świętojerskiej, w tym do posadowionych na tych nieruchomościach budynków  oznaczonych numerami porządkowymi 3/5A i 5/7
Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami  art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

 1. na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;
 2. na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Obwieszczenie Prezesa UKE w przedmiotowej sprawie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 1

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Luiza Czyż-Trzcianowska) / (2017-01-10)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-01-10 13:10)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-02-16 10:26)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie