Konsultacje projektu decyzji dla gminy Wąsewo - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji dla gminy Wąsewo
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji dla gminy Wąsewo


2017-03-16
konsultacje
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Wąsewo usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

Prezes UKE rozpoczyna postępowanie konsultacyjne projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Wąsewo usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 80 gospodarstwom domowym i w 3 jednostkach organizacyjnych podległych gminie Wąsewo, w zakresie realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo” oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez gminę Wąsewo usługi dostępu do Internetu.

Zgodnie z konsultowanym projektem, usługa bezpłatnego dostępu do Internetu świadczona jest na terenie gminy Wąsewo zgodnie z warunkami określonymi w ww. projekcie.

Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 36.
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-03-16)
Udostępnienie informacji: (Monika Radecka) / (2017-03-16 13:03)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-03-16 13:03)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie