Konsultacje projektu decyzji dla gminy Rząśnik - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji dla gminy Rząśnik
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji dla gminy Rząśnik


2017-03-15
Konsultacje projektu decyzji
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Rząśnik usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

Prezes UKE rozpoczyna postępowanie konsultacyjne projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Rząśnik usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą sieci bezprzewodowej 700 gospodarstwom domowym oraz za pomocą sieci światłowodowej i bezprzewodowej 10 jednostkom organizacyjnym podległym gminie Rząśnik, w zakresie realizacji projektu pn. „Stop wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik” oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez gminę Rząśnik usługi dostępu do Internetu.

Zgodnie z konsultowanym projektem, usługa bezpłatnego dostępu do Internetu świadczona jest na terenie gminy Rząśnik zgodnie z warunkami określonymi w ww. projekcie.

Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 32.

Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-03-15)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-03-15 11:12)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-03-15 11:11)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie