Konsultacje projektu decyzji dla Gminy Choroszcz - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje projektu decyzji dla Gminy Choroszcz
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje projektu decyzji dla Gminy Choroszcz


2017-07-13
konsultacje
Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Choroszcz usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Choroszcz usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 30 gospodarstwom domowym i w 4 jednostkach organizacyjnych podległych Gminie Choroszcz, w zakresie realizacji projektu pn. „Narwiański Internet Równych Szans” oraz określającej zakres i warunki świadczenia tej usługi.

Zgodnie z konsultowanym projektem, usługa bezpłatnego dostępu do Internetu świadczona jest na terenie Gminy Choroszcz zgodnie z warunkami określonymi w ww. projekcie.

Obwieszczenie o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod pozycją nr 123.
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Tomasz Bator) / (2017-07-13)
Udostępnienie informacji: (Monika Radecka) / (2017-07-13 10:15)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-07-13 10:13)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie