Komunikaty - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Komunikaty

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2017-06-26
Konsultacje decyzji
Konsultacje projektu decyzji dla Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Skrętka"

Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Skrętka” do infrastruktury technicznej CONECT we Włoszczowie oraz częściowo umarzającej postępowanie.

2017-06-26
UKE
Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Co powinieneś wiedzieć zanim wyjedziesz na wakacje? Jak uniknąć wysokich kosztów połączeń podczas letniego wypoczynku? Jak zabezpieczyć telefon dziecka? Gdzie dzwonić w sytuacji alarmowej? Uczestniczymy w akcji informacyjnej „Przed wakacjami – co warto wiedzieć?”

2017-06-24
European Broadband Award 2017
Kolejna edycja European Broadband Awards

Rusza 3 edycja European Broadband Awards 2017, odbywająca się w ramach Jednolitego Rynku Cyfrowego (Digital Single Market - DSM). W konkursie zostaną wyłonione i nagrodzone najlepsze projekty w zakresie planowania, zarządzania i wdrażania Internetu szerokopasmowego w Europie.

2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Gminy Rzekuń

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Rzekuń usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Margo-Sat s.c.

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla firmy Margo-Sat s.c. do nieruchomości zarządzanych przez SM „Górczewska” w Warszawie.

2017-06-23
Decyzja Prezesa UKE
Decyzja Prezesa UKE dla Gminy Siemiatycze

Decyzja Prezesa UKE wyrażająca zgodę na świadczenie przez Gminę Siemiatycze usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-23
wyniki konsultacji
Uzgodnienie projektu decyzji Prezydenta Miasta Łodzi

Uzgodnienie projektu decyzji Prezydenta Miasta Łodzi dotyczącej ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym położonych w Łodzi na rzecz TOYA sp. z o.o.

2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Gminy Drohiczyn

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Drohiczyn usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-22
IMG_3473
Internet dla prawie 1,3 mln gospodarstw domowych

Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Rozwoju i Centrum Projektów Polska Cyfrowa zakończyły prace nad II konkursem dla działania 1.1. POPC. Łączna wartość dofinansowania dostępnego dla beneficjentów drugiego konkursu wyniosła 3 mld zł.

2017-06-22
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Marengo IT Sp. z o.o.

Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Marengo IT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu do nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Kazimierza Wielkiego 9 w Piotrkowie Trybunalskim, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

2017-06-22
Konsultacje decyzji
Konsultacje projektu decyzji dla Multimedia Polska S.A.

Konsultacje projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na dostęp dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej PCK 4 w Stalowej Woli oraz posadowionego na tej nieruchomości budynku przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 4 w Stalowej Woli, w celu zapewnienia telekomunikacji Budynku.

2017-06-22
Konsultacje decyzji
Konsultacje decyzji dla Gminy Legnica

Konsultacje projektu decyzji zmieniającej Prezesa UKE w zakresie świadczenia przez Gminę Legnica usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-22
Decyzja Prezesa UKE
Decyzja dla DATA-COM Piotr Data

Decyzja Prezesa UKE ustalająca warunki dostępu dla firmy DATA-COM Piotr Data do nieruchomości znajdujących się w zasobach Spółdzielni „Zodiak” w Rzeszowie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

2017-06-21
decyzja
Decyzja Prezesa UKE dla G-NET S.C.

8 czerwca 2017 r. Prezes UKE wydał decyzję nr DHRT.WWM.6174.5.2016.37 ustalającą warunki dostępu G-NET S.C. Tomasz Serwatka, Wojciech Rakoniewski w Knurowie do infrastruktury technicznej w Rozkochowie i Dobieszowicach.

2017-06-21
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Dziadkowice

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Dziadkowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-21
M_Stysiak
Nowy rzecznik prasowy UKE

Martin Stysiak został nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2017-06-20
raporty
Informacje o ruchu i przychodach operatorów świadczących usługę roamingu międzynarodowego

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzywa operatorów do przekazania informacji dotyczących wolumenu ruchu, przychodów oraz innych danych zawartych w kwestionariuszu1

2017-06-20
Decyzja Prezesa UKE
Decyzja dla Gminy Grodzisk

Decyzja Prezesa UKE wyrażająca zgodę na świadczenie przez Gminę Grodzisk usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-20
Decyzja Prezesa UKE
Decyzja dla Miasta Stołecznego Warszawy

Decyzja Prezesa UKE wyrażająca zgodę na świadczenie przez Miasto Stołeczne Warszawa usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-20
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Orange Polska S.A.

Wyniki konsultacji projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. do nieruchomości gruntowych położonych we Wrocławiu, zarządzanych przez Seweryna Chwałek, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Seweryn Chwałek Expert Dom, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynkach, a także umarzającej postępowanie w zakresie zapewnienia dostępu do nieruchomości położonych we Wrocławiu przy ul. Krynickiej 92 oraz przy ul. Karola Miarki 9, w tym do posadowionych na tych nieruchomościach budynków.

strona: 1 2 3 4 > >>


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie