Decyzja Prezesa UKE dla ETTH Bartosz Bachowski - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Decyzja Prezesa UKE dla ETTH Bartosz Bachowski
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Decyzja Prezesa UKE dla ETTH Bartosz Bachowski


2017-01-04
decycja
Decyzja Prezesa UKE ustalająca warunki dostępu dla ETTH Bartosz Bachowski do nieruchomości przy ul. 9 Maja 7A w Będzinie w celu zapewnienia telekomunikacji.

 

W dniu 21 grudnia 2016 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję nr DHRT.WWM.6171.76.2016.43 (dotychczasowa sygn. sprawy DHRT.WWM.6171. 42.2015) ustalającą warunki dostępu dla Bartosza Bachowskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą ETTH Bartosz Bachowski w Będzinie (dalej ,,Operator”) do budynku Wspólnoty Mieszkaniowej 9 Maja 7A (dalej ,,Budynek”), zarządzanego przez Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie oraz do nieruchomości, na której Budynek został posadowiony (dalej ,,Nieruchomość”), w celu zapewnienia telekomunikacji.

Decyzja określa warunki, na podstawie których Operator jest uprawniony do wykonania w technologii FTTH (światłowód do domu) instalacji telekomunikacyjnej Budynku oraz doprowadzenia do Budynku przyłącza telekomunikacyjnego, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynku.

Przyznanie mocą decyzji Operatorowi dostępu do Budynku oraz do Nieruchomości będzie miało korzystny wpływ na interes użytkowników sieci telekomunikacyjnych, przyczyni  się do poszerzenia katalogu usług telekomunikacyjnych dostępnych dla użytkowników końcowych, a także będzie miało wpływ na rozwój skutecznej konkurencji pomiędzy przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi. Skutkiem świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Operatora będzie w konsekwencji wzrost różnorodności i atrakcyjności oferowanych usług telekomunikacyjnych.

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Marcin Cichy) / (2017-01-04)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-01-04 09:49)
Ostatnia zmiana: (Monika Radecka) / (2017-02-16 10:47)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie