Decyzja Prezesa UKE dla Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Sp. z o.o. - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Decyzja Prezesa UKE dla Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Sp. z o.o.
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Decyzja Prezesa UKE dla Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Sp. z o.o.


2016-10-13
Decyzja Prezesa UKE
Decyzja Prezesa UKE ustalająca warunki dostępu dla Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Sp. z o.o. do nieruchomości przy ul. Słonecznej i Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim

 

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję nr DHRT.WWM.6171.46.2016.23 (dotychczasowa sygn. sprawy DHRT.WWM.6171. 48.2015) ustalającą warunki dostępu dla Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim (dalej ,,Operator”) do nieruchomości położonych w Gorzowie Wielkopolskim (dalej ,,Nieruchomość”), w tym do posadowionych na tych Nieruchomościach budynków położonych przy ul. Słonecznej 91, 92, 93, 94, 95, 96 oraz  ul. Gwiaździstej 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12 (dalej ,,Budynki”), zarządzanych przez Gorzowską Spółdzielnię Mieszkaniową, w celu zapewnienia telekomunikacji.

Decyzja określa warunki, na podstawie których Operator jest uprawniony do wykonania w technologii FTTB (ang. Fiber To The Building) instalacji telekomunikacyjnej Budynków z kabli ethernetowych i koncentrycznych oraz doprowadzenia światłowodowych przyłączy telekomunikacyjnych do punktów styku znajdujących się w Budynkach z wykorzystaniem istniejącej kanalizacji kablowej, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynkach.

Przyznanie mocą decyzji Operatorowi dostępu do Budynków oraz do Nieruchomości będzie miało korzystny wpływ na interes użytkowników sieci telekomunikacyjnych, przyczyni się do poszerzenia katalogu usług telekomunikacyjnych dostępnych dla użytkowników końcowych, a także będzie miało wpływ na rozwój skutecznej konkurencji pomiędzy przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi. Skutkiem świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Operatora będzie w konsekwencji wzrost różnorodności i atrakcyjności oferowanych usług telekomunikacyjnych.

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Krzysztof Dyl) / (2016-10-13)
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-01-05 11:05)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-01-05 11:05)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie