Bezpieczeństwo w sieci - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Informacje ogólne > Akcje społeczne > Bezpieczeństwo w sieci
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Bezpieczeństwo w sieci

2016-02-09
Dzień Bezpiecznego Internetu_znak
Lepszy Internet zależy od Ciebie!

9 lutego obchodzimy międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło „Lepszy Internet zależy od Ciebie” ma zwrócić uwagę na odpowiedzialność każdego użytkownika za korzystanie ze wspólnej sieci.

2015-09-11
strona internetowa bez barier
Strona Internetowa bez Barier - Konkurs na najlepiej dostosowany serwis internetowy dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Prezes UKE objął patronatem Konkurs “Strona Internetowa bez Barier”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie serwisów internetowych, najlepiej dostosowanych dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

2015-09-10
logo bezpieczny internet
Działania na rzecz bezpiecznego korzystania z internetu

Prezes UKE objął patronatem cykl konferencji poświęconych zagadnieniom bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież.

2015-03-26
Premium Rate_plakat
Zagrożenia przy korzystaniu z usług Premium Rate

Prezes UKE prezentuje Poradnik - Ochrona najmłodszych przed pornografią dostępną za pośrednictwem usług Premium Rate.

2015-02-09
Dzień Bezpiecznego Internetu_znak
Razem tworzymy lepszy Internet

10 lutego obchodzimy międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego tematem przewodnim w 2015 roku jest odpowiedzialność za korzystanie z sieci. Kampania realizowana jest pod hasłem: „Razem tworzymy lepszy Internet”.

2013-08-12
logo konkursu / foto Fundacja Dzieci Niczyje
Konkurs dla twórców stron dla dzieci

Komisja Europejska już po raz drugi ogłasza konkurs na stronę www z najlepszymi treściami dla dzieci. Uczestnicy konkursu będą walczyć o Europejską Nagrodę za Najlepsze Treści dla Dzieci (European Award for Best Content for Kids).

2012-12-05
zakupkontrolowany
Jak wybrać bezpieczny prezent dla dziecka

Tablet, konsola, telefon komórkowy w ostatnich latach stały się nieodłącznym elementem życia znacznej części dzieci i młodzieży. Nic więc dziwnego, że są powszechnie kupowane na gwiazdkowy prezent. Pod patronatem Magdaleny Gaj Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej ruszyła akcja „Zakup kontrolow@ny", która ma pomóc dorosłym w dokonywaniu rozważnych zakupów sprzętu elektronicznego dla najmłodszych.

2011-12-05
Wyniki raportu BezpieczniejwSieci.org

Polacy są wciąż łatwym celem dla cyberprzestępców.

2011-02-18
Dzień Bezpiecznego Internetu - 8 lutego

Internet Bezpieczny dla dzieci - inicjatywy Komisji Europejskiej.

2010-10-25
Bezpieczniejwsieci.org

Urząd Komunikacji Elektronicznej objął patronatem konferencję inaugurującą akcję poświęconą problemom bezpieczeństwa w Internecie.

2010-03-31
Przyjaznynet.pl

Przyjaznynet.pl to nazwa nowego portalu skierowanego do osób korzystających z Internetu i poszukujących informacji o zasadach bezpieczeństwa w sieci.

2010-02-04
DBI
Dzień Bezpiecznego Internetu

Urząd Komunikacji Elektronicznej jest Partnerem Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który w tym roku będzie obchodzony 9 lutego.

2009-09-18
Porozumienie_LOGO_RGBmale
UPC oraz GIODO w gronie sygnatariuszy "Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie"

UPC Polska Sp. z o.o. oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych przystąpili do "Porozumienia na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie" zainicjowanego przez Grupę TP i podpisanego na początku lipca przez dwanaście podmiotów - operatorów telekomunikacyjnych, usługodawców dostępu do Internetu, organizacji pozarządowych specjalizujących się w tematyce bezpiecznego Internetu, a także organów administracji państwowej. 

2009-07-06
konferencja2
Dla ochrony dzieci w Internecie

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przystąpił do porozumienia na rzecz wspierania ochrony dzieci korzystających z Internetu i gier komputerowych.

2009-06-04
54175906
Poradnik wakacyjny dla dzieci

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przedstawia poradnik wakacyjny: "Z telefonem komórkowym na kolonię, czyli jak sprawić, by telefon komórkowy stał się przyjacielem, a nie wrogiem".

2009-02-04
banner_dbi2009
Dzień Bezpiecznego Internetu

10 lutego 2009 r. będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu, nad którym honorowy patronat objął Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2008-02-05
Dzień Bezpiecznego Internetu

Z inicjatywy Komisji Europejskiej 12 lutego 2008 roku już po raz piąty obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie