Baza danych braku dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Baza danych braku dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Baza danych braku dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej


2011-08-12

Zaktualizowany wykaz obszarów o słabym lub całkowitym braku zasięgu operatorów telefonii komórkowej.

 

Od maja 2010 roku trwa akcja prowadzona przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej mająca na celu utworzenie bazy danych o tych obszarach na terenie kraju, na których występuje całkowity brak dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej lub dostarczany sygnał jest tak słaby, że uniemożliwia komunikację.

Źródłem wszystkich informacji o lokalizacjach zamieszczonych w załączonym poniżej pliku są abonenci, którzy z wyżej wymienionych powodów mają utrudniony dostęp do usług telekomunikacyjnych lub pozbawieni są ich całkowicie. Prezentowana lista odzwierciedla stan na dzień 10 sierpnia br., jest dokumentem otwartym i będzie na bieżąco aktualizowana na podstawie Państwa zgłoszeń.

W celu poprawy sytuacji osób, które nadal pozbawione są dostępu do usług świadczonych w sieciach telefonii komórkowej, Prezes UKE zawarł porozumienia inwestycyjne,  zgodnie z którymi operatorzy telefonii komórkowej (Polkomtel SA, Polska Telefonia Cyfrowa sp. z o.o., P4 sp. z o.o., Polska Telefonia Komórkowa Centertel sp. z o.o.) zobowiązali się do rozbudowy posiadanej infrastruktury telekomunikacyjnej w 115 lokalizacjach, w okresie do drugiego półrocza 2012 roku.

 

Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Anna Streżyńska) / (2011-08-12)
Udostępnienie informacji: (Anna Lewandowska) / (2011-09-19 09:21)
Ostatnia zmiana: ( ) / (2011-12-02 15:18)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie