Archiwum kontaktów międzynarodowych UKE w roku 2016 - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Sprawy międzynarodowe > Aktywność międzynarodowa UKE > Archiwum kontaktów międzynarodowych UKE w roku 2016
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Archiwum kontaktów międzynarodowych UKE w roku 2016

2016-12-16
DSC_0100
Spotkanie z delegacją Etiopskiego Organu Radiowo-Telewizyjnego

Polskie doświadczenia w zakresie przejścia z systemu nadawania analogowego na cyfrowy, korzyści wynikające z procesu cyfryzacji telewizji naziemnej oraz kwestia współpracy wszystkich stron i podmiotów zaangażowanych w ten proces, były tematem spotkania przedstawicieli UKE z delegacją Etiopskiego Organu Radiowo-Telewizyjnego (EBA).

2016-12-14
IMG_9879
Kraje Grupy Wyszehradzkiej dyskutują o kodeksie

Propozycje Komisji Europejskiej z zakresu widma radiowego, regulacji dostępu, analiz rynkowych, kwestii instytucjonalnych, usługi powszechnej, a także usług i numeracji omówili w UKE uczestnicy spotkania krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4).

2016-11-14
Logo UKE
Delegacja Państwowej Komisji Regulacji Łączności i Informatyzacji Ukrainy w UKE

8 i 9 listopada 2016 r. w  UKE gościła delegacja Państwowej Komisji Łączności i Informatyzacji Ukrainy (PKRŁiI).

2016-07-12
12 lipca Delegacja z Gruzji
UKE dla GNCC - Delegaci Gruzińskiej Państwowej Komisji Łączności w UKE

W dniach 12-14 lipca 2016 r. miała miejsce w siedzibie UKE wizyta studyjna przedstawicieli Gruzińskiej Państwowej Komisji Łączności (GNCC). Odbyła się ona w ramach projektu pod nazwą „Wsparcie gruzińskiego organu regulacyjnego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w reorganizacji w celu przygotowania do funkcjonowania zgodnie ze standardami UE”, będącego częścią programu polskiej współpracy rozwojowej koordynowanego przez MSZ. Jego celem jest przekazanie stronie gruzińskiej wiedzy i doświadczeń UKE w zakresie stosowanych metod regulacji rynku zgodnych ze standardami UE.

2016-06-21
Magdalena Gaj - Prezes UKE
Rozwój e-usług szansą na poprawę jakości działania operatorów pocztowych

Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej 20 czerwca w Warszawie spotkała się Bisharem Abdirahmanem Husseinem, Dyrektorem Generalnym Biura Międzynarodowego Światowego Związku Pocztowego (UPU). 

2016-05-20
Prezes UKE z delegatami INSA
Sukces telewizji cyfrowej wzorem dla innych – Prezes UKE dzieli się doświadczeniami

W dniu 19 maja br. w siedzibie UKE odbyło się spotkanie z delegacją Agencji Bezpieczeństwa Sieci Informacyjnych (INSA) z Etiopii. To jedno z wielu spotkań z instytucjami odpowiedzialnymi za wdrożenie naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, m.in. z KRRiT, TVP S.A oraz EmiTel-em. 

2016-05-04
Prezes Gaj_WSIS Forum 2016_Genewa
Udział Prezesa UKE w Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego 2016

W dniach 2-6 maja br. odbywa się w Genewie Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego 2016 (World Summit on Information Society Forum 2016, WSIS Forum 2016), w którym udział bierze delegacja Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod przewodnictwem Prezes Magdaleny Gaj.

2016-03-18
Prezes Magdalena Gaj i Sekretarz Generalny ITU Houlin Zhao
Posiedzenie Grupy Doradczej ds. Rozwoju Telekomunikacji (TDAG) ITU

W dniach 16-18 marca br. w siedzibie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU) w Genewie odbyło się posiedzenie Grupy Doradczej ds. Rozwoju Telekomunikacji (TDAG). Posiedzenie TDAG ma istotne znaczenie dla przygotowań do Światowej Konferencji Rozwoju Telekomunikacji (WTDC-17), która odbędzie się w przyszłym roku. 

2016-02-22
Wizyta Nkom (5)
Wizyta Dyrektora Generalnego Norweskiego Urzędu Komunikacji (Nkom)

Na zaproszenie Prezesa UKE w dniu 18 lutego 2016 r. wizytę w Polsce złożył Dyrektor Generalny Norweskiego Urzędu Komunikacji (Nkom) Torstein Olsen. Spotkanie szefów obu regulatorów zapoczątkowało współpracę dwustronną pomiędzy UKE i Nkom. 

2016-02-05
Posiedzenie CN BEREC
Posiedzenie Grupy Kontaktowej BEREC w Krakowie

W dniach 4-5 lutego 2016 r. w Krakowie odbywa się posiedzenie Grupy Kontaktowej (Contact Network) Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej - BEREC. Tym razem posiedzenie tej grupy jest organizowane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. 

2016-01-22
Delegacja Komitetu Informatyzacji i Komunikacji Rady Najwyższej Ukrainy
fot. UKE
Wizyta delegacji Komitetu Informatyzacji i Komunikacji Rady Najwyższej Ukrainy

21 stycznia br. odbyło się spotkanie Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z delegacją Komitetu Informatyzacji i Komunikacji Rady Najwyższej (parlamentu) Ukrainy, w tym z jego Przewodniczącym, Panem Oleksandrem Danchenko.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie