Agnieszka Gładysz dyrektorem Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w UKE - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Agnieszka Gładysz dyrektorem Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w UKE
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Agnieszka Gładysz dyrektorem Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w UKE


2017-07-10
Agnieszka_Gładysz
Agnieszka Gładysz, dotychczas wice-dyrektor Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, awansowała na stanowisko dyrektora tego Departamentu.

 

Agnieszka Gładysz związana jest z UKE od 2006  r. Przez ponad 10 lat kariery zawodowej, przeszła pełną ścieżkę awansu: od specjalisty, poprzez Naczelnika Wydziału, do Zastępcy Dyrektora.

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów analityczno-regulacyjnych rynku telekomunikacyjnego, w szczególności rynków dzierżawy łączy oraz LLU / BSA. Prowadzi reporting i procesy data collection, jest też odpowiedzialna za wdrożenie i funkcjonowanie Systemu Informacyjnego o Infrastrukturze Szerokopasmowej (SIIS) oraz wskaźników KPI monitorujących poziom obsługi i niedyskryminację operatorów alternatywnych przez Orange Polska S.A. Kieruje analityką Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, w szczególności wyznaczaniem obszarów interwencji. W ostatnim okresie odpowiada również za wdrożenie zasady „Roam Like at Home” w roamingu międzynarodowym. Jest ekspertem w ramach grup roboczych BEREC ds. analiz rynkowych i ekonomicznych, NGN, benchmarkingu i środków zaradczych.
 
Nowa dyrektor DART jest absolwentką wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doktorantem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz współpracownikiem Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW.
 
Autor informacji: (Martin Stysiak) / (2017-07-10)
Udostępnienie informacji: (Martin Stysiak) / (2017-07-10 12:08)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-07-10 12:49)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie